Zeleného 16, Brno 616 00
IČ 27716007, DIČ CZ27716007
info@reality-lionix.cz
+420 603 161 881

Kariéra

Jste ambiciózní a dynamická osobnost? Jste rádi v kontaktu s lidmi? Pracujete naplno, ale Vaše výdělky jsou limitovány? Staňte se součástí našeho týmu. Společnost Lionix reality, s.r.o. hledá vhodné kandidáty na pozici realitní makléř/ka.

  • Náplň práce
    • zprostředkování prodeje a pronájmů nemovitostí
    • aktivní vyhledávání nabídek
    • telefonický i osobní kontakt s klienty
    • prohlídky nemovitostí
    • vedení obchodních jednání
    • zajištění smluvní dokumentace
  • Nabízíme
    • zaškolení zdarma
    • možnost seberealizace
    • nadstandardní výdělky
    • přátelský kolektiv
    • profesionální přístup
    • práce na ŽL
  • Požadavky
    • min.vzdělání – SŠ nebo SOU
    • příjemné vystupování
    • dobré komunikační schopnosti
    • časová flexibilita
    • trestní bezúhonnost
    • znalost práce na PC
    • řidičský průkaz sk.B

ETICKÝ KODEX

  1. Realitní makléř při své práci jedná v rámci dobrých mravů a v souladu s legislativou spojenou se zprostředkováním prodeje či pronájmu.
  2. Realitní makléř reprezentuje společnost LIONIX REALITY a koná tak, aby šířil její dobré jméno.
  3. Realitní makléř společnosti LIONIX REALITY je pravidelně odborně proškolován, je tedy schopen odborně poradit a koordinovat celý proces zprostředkování se všemi náležitostmi.
  4. Realitní makléř při své činnosti pracuje s osobními daty svých klientů a je proto povinen jednat v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. V průběhu zprostředkování i po jeho skončení zachovává naprostou diskrétnost vůči svým klientům a neposkytuje jejich osobní údaje třetím stranám.
  5. Realitní makléř záměrně neuvede klienta v omyl, nezatají žádné podstatné skutečnosti jak o dané nemovitosti, tak skutečnosti spojené se samotným zprostředkováním.